PIERWSZA KONSULTACJA – 120 zł

Konsultacja zwykle trwa około godziny lub dłużej, w zależności od tego ile czasu rodzic potrzebuje na dokładne opisanie problemu oraz rozwianie wątpliwości dotyczących żywienia swojego dziecka. Konsultacja obejmuje szczegółowy wywiad żywieniowy i analizę dotychczasowego stylu odżywiania (na podstawie dzienniczka diety, który pacjent wypełnia i przesyła do mnie na dwa dni przed konsultacją),wstępne zalecenia żywieniowe oraz zbiór przepisów odpowiednich do wieku i stanu zdrowia dziecka.

Konsultacja może odbyć się również przez Skype lub telefon.

Przez czas trwania kuracji żywieniowej pozostajemy w kontakcie mailowym lub telefonicznym. Wszelkie niejasności omawiamy na bieżąco.

 

KOLEJNA KONSULTACJA (KONTROLNA) – 60 zł (ok.30 minut)

Kolejne konsultacje odbywają się zazwyczaj w odstępie dwóch tygodni. Podczas konsultacji sprawdzamy postępy, omawiamy sukcesy i porażki związane z wdrażaniem nowych nawyków, a także ustalamy kolejne cele. Pacjent otrzymuje również kolejne, odpowiednie dla niego przepisy, nową dawkę motywacji i inspiracji.

 

INDYWIDUALNY PLAN ŻYWIENIOWY DZIECKA CHOREGO uwzględniający alergie i inne choroby – 250 zł

Jest to plan żywieniowy, w dużym stopniu uwzględniający preferencje żywieniowe całej rodziny, ale jednocześnie pozwalający dziecku stopniowo odkrywać nowe smaki i pokrywający zapotrzebowanie na wszystkie niezbędne mikro- i makroskładniki, odpowiednio do wieku i stanu zdrowia dziecka (z uwzględnieniem wielkości porcji).

 

Organizuję również praktyczne WARSZTATY DLA RODZICÓW z zakresu żywienia niemowląt i małych dzieci.

Koszt udziału w warsztatach zależy od długości warsztatu (zazwyczaj warsztaty trwają około 2-3 h) oraz liczby osób biorących udział w warsztacie (minimum 6 osób).