PIERWSZA KONSULTACJA – 120 zł

Konsultacja zwykle trwa około godziny lub dłużej, w zależności od tego ile czasu rodzic potrzebuje na dokładne opisanie problemu oraz rozwianie wątpliwości dotyczących żywienia swojego dziecka. Konsultacja obejmuje szczegółowy wywiad żywieniowy i analizę dotychczasowego stylu odżywiania (na podstawie dzienniczka diety, który pacjent wypełnia i przesyła do mnie na dwa dni przed konsultacją). Ustalamy pierwsze cele na drodze do zmiany nawyków żywieniowych. W ramach wizyty pacjent otrzymuje zalecenia oraz zbiór przepisów odpowiednich do wieku i stanu zdrowia dziecka.

Konsultacja może odbyć się również przez Skype lub telefon.

Przez czas trwania kuracji żywieniowej pozostajemy w kontakcie mailowym lub telefonicznym. Wszelkie niejasności omawiamy na bieżąco.

 

SKONTAKTUJ SIĘ

 

 

KOLEJNA KONSULTACJA  – 80 zł

Kolejne konsultacje odbywają się zazwyczaj w odstępie dwóch tygodni. Podczas konsultacji sprawdzamy postępy, omawiamy sukcesy i porażki związane z wdrażaniem nowych nawyków, a także ustalamy kolejne cele. Pacjent otrzymuje również kolejne, odpowiednie dla niego przepisy, nową dawkę motywacji i inspiracji.

 

Organizuję również:

Warsztaty kulinarno-edukacyjne dla dzieci w wieku od 5 do 15 lat w przedszkolach i szkołach podstawowych, gdzie przemycam wiedzę żywieniową w formie zabawy, a nie nudnego wykładu.

i

Warsztaty edukacyjne dla rodziców dotyczące żywienia niemowląt i dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym oraz warsztaty „Zamień chemię na jedzenie” – o tym jak wybierać mniejsze zło, jak unikać szkodliwych dodatków do żywności i jak komponować menu by czuć się lepiej.

Koszt udziału w warsztatach zależy od długości warsztatu (zazwyczaj warsztaty trwają około 2-3 h) oraz liczby osób biorących udział w warsztacie (minimum 6 osób). Zazwyczaj jest to kwota w przedziale 40-60 zł od osoby za warsztat.

Zapraszam serdecznie do kontaktu 🙂